Kajaki cennik 2017

Nasza wypożyczalnia kajaków to najlepszy sprzęt marki Prijon, Perception, Aquarius i Roteko. W ofercie kajaki 1, 2 i 3-osobowe. Wszystkie kajaki dostajecie z pełnym wyposażeniem, w cenie wypożyczenia wiosła, siedziska, kamizelki. Do części modeli można wypożyczyć przeciwdeszczowe fartuchy i hermetyczne beczki.


Prijon_Cruiser-III_b3bb3a0aee_Fotor_Fotor3-osobowy Prijon Cruiser III

pow. 3 dni – 40,-zł/dzień

1-3 dni – 50,-zł/dzień

Stabilny i bezpieczny kajak rodzinny. Przeznaczony dla 3 kajakarzy, lub 2 osób szukających dodatkowego miejsca na bagaż. W środkowym kokpicie komfortowo będzie czuło się dziecko do 12 lat. Starsze dzieci mogą mieć problemy z wyprostowaniem nóg. Kajak rewelacyjnie utrzymuje żądany kierunek, jest łatwy w manewrowaniu również na rzekach. Przy umiejętnym rozłożeniu bagażu spełni rolę kajaka wyprawowego, mieszcząc cały ekwipunek na wielodniowy spływ.


kajak_prijon_cruiser22-osobowy Prijon Cruiser II

pow. 3 dni – 35,-zł/dzień

1-3 dni – 40,-zł/dzień

Dwuosobowy Cruiser to stabilny i bezpieczny kajak, przeznaczony do rekreacji i turystyki. Kompaktowy kształt, dużo przestrzeni w kokpitach oraz wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami to zalety, które doceni każdy wymagający użytkownik. Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach. Komora bagażowa w połączeniu z miejscem na dziobie daje dość przestrzeni ładunkowej na kilkudniowy spływ, wymaga jednak przemyślanego pakowania.


kajak-dwuosobowy-sprinter-ii

NOWOŚĆ 2017     2 lub 3-osobowy Roteko Sprinter 2, 2+1

         pow. 3 dni – 30,-zł/dzień

1-3 dni – 35,-zł/dzień

Dwuosobowy kajak Roteko Sprinter II to ulepszona wersja poprzednika od polskiego producenta kajaków z polietylenu. Bardzo dobra stabilność, dużo miejsca w kokpicie, nawet podczas pływania z mniejszym dzieckiem, to główne atuty tego kajaka. Nowością jest możliwość posadzenia dziecka przodem lub tyłem do kierunku płynięcia. Łatwość manewrowania w nurcie, dobre trzymanie kierunku i duży kokpit, to główne atutu Sprintera. Zdecydowanie polecamy na spływy jednodniowe i spływy z mniejszą ilością bagaży.


Kajak-vista2-osobowy Perception Vista 2, 2+1

pow. 3 dni – 35,-zł/dzień

1-3 dni – 40,-zł/dzień

Dwuosobowy kajak Vista to bardzo stabilna i bezpieczna łódka , przeznaczona do pokonywania długich dystansów. Otwarty kokpit zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż, nie ogranicza ruchów w kajaku, pozwala na łatwe wsiadanie i wysiadanie. Dla osób chcących płynąć z małym dzieckiem istnieje możliwość dołożenia trzeciego siedziska. Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach, również przez początkujących kajakarzy.


19_Fotor2-osobowe kajaki typu Expedition

pow. 3 dni – 30,-zł/dzień

1-3 dni – 35,-zł/dzień

Dwuosobowe modele kajaków, odpowiednie zarówno na krótkie spływy, jak i długie wyprawy z dużą ilością ekwipunku. Są niezwykle łatwe w manewrowaniu, bardzo wygodne, nawet osobom siedzącym po raz pierwszy w kajaku zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Posiadają ogromne komory bagażowe o pojemności: przód – 80 litrów tył – 90 litrów Kajaki dobrze spisują się na jeziorach, z równą łatwością prowadzą się po małych, płytkich rzekach. Płaskie dno powoduje, że są one niezwykle stabilne.


kajak_prijon_cruiser430

1-osobowy Prijon Cruiser I 430

30,-zł/dzień

Cruiser to bezpieczny, dobrze trzymający kierunek kajak, który jest idealną propozycją dla rekreacji i turystyki nizinnej; przestronna komora bagażowa w rufie, pojemny dziób oraz siatka pokładowa przed kokpitem pozwalają spakować niezbędne rzeczy na każdą wycieczkę; kolejną zaletą Cruisera jest ogromny kokpit – zarówno początkujący, jak i bardzo duży kajakarz doceni łatwość wsiadania i wysiadania. Podsumowując: stabilność, pakowność oraz przestronność to atuty, których trudno nie docenić w turystyce kajakowej.


aquarius traper_Fotor1-osobowy Aquarius Traper

35,-zł/dzień

 

Oferowany model to flagowa turystyczna jedynka marki Aquarius. Jest to kajak stworzony specjalnie na polskie rzeki. Doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, takich jak boczny wiatr, fale oraz niski stan wody. Traper posiada duży kokpit, który podnosi komfort użytkowania kajaka np. przy przepływaniu nad przeszkodami, przy ewakuowaniu się z kajaka lub przy dłuższych wyprawach. Ogromnym plusem tego modelu jest konstrukcja dna. Płaskie dno, to nie tylko stabilność na wodzie, niewywrotność ale i bezpieczeństwo przy pokonywaniu przeszkód.